India Administrator  >>  

Flashplayer sorununuz var.

HOME PAGE ISO 9001 ISO 14001 Training Contact Us ----------- -----------

Yasal Uyarı

FQC web sitesine erişmekle ve kullanmakla, bu UYARILARI hiçbir sınırlama veyakoşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı FQC web sitesine erişiminiz bu ilkeye ve ilgili yasalara tabidir.

 

İçerik

Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, FQC yetkililerinden edinebileceğiniz bilgilerin yerinekullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur.

 

FQC, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garantietmez. FQC bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez.

 

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleriyalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, FQC'in önceden yazılı izniolmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

 

Kişisel Veriler

FQC web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz FQC’in size daha iyi hizmet verebilmesi amacıylakullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz FQC’in sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlargeliştirmek dışında amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. FQC’in, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımıve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.

 

 

 

 

 

FQC FIRST QUALITY CERTIFICATION PRIVATE LIMITED  -  SCO- 37, Sector 12, Panchkula- 34109, India www.fqcert.com   &   info@fcert.com 

gsg FQC © 2008, Legal Notice    
Design M.SAYGI